Mājas lapa tapusi ar dziedātāja māsīcas Veltas Didrichsons (Linkolnā, ASV) atbalstu.

Viesu grāmata

Jautājumu vai ieteikumu gadījumā aicinām Jūs atstāt savu ziņu šeit, viesu grāmatā. Paldies!

5 komentāri:

 1. Sveicieni, Daiga!

  Izveidotā mājaslapa ir lieliska doma! Novēlu veiksmi un arvien jaunu tekstu un audiovizuālu materiālu atrašanu un eksponēšanu šeit! Un neliels ieteikums - ja pamatā ir arī ideja visai pasaulei izstāstīt par latviešu operdziedātāja unikālo talantu, tad noteikti ir jāveido arī mājaslapas versija angļu valodā!

  Lai veicas!

  Jānis Kudiņš

  AtbildētDzēst
 2. Paldies, par šo skaisto, vērtīgo un interesanto piemiņu. Jānis Zābers: burvīga, īpaša balss un dvēsele!
  Sirsnībā, Armands Birkens

  AtbildētDzēst
 3. People should not ruin and steal bycicle and things

  AtbildētDzēst
 4. Labdien!

  Mani interesē uzzināt, kurš ir Jāņa Zābera dziedāto Raimonda Paula dziesmu "No Daugavas kāpj pirmo palu dima" un "Pavasara gaidās" vārdu autors.

  AtbildētDzēst
 5. Laba diena ikvienam, kas lasa šo ziņu, mana patiesā liecība par to, kā es saņēmu ielauzto bankomātu, šī karte mani un manu ģimeni izglāba, man ir mana karte no WORLD CYBER TECH, es saņēmu viņu e-pastu no interneta, kad sieviete liecināja par savu labo patiešām, tie bija reāli un ticami, kad es sazinājos ar viņiem par karti, kuru neesmu noliegusi, un viņi arī nav melojuši man, kurjera pakalpojums, ko viņi izmanto, ir DHL TRANSFER SERVICES, tiklīdz viņi ir nosūtījuši savu karti, kad tas tiek piegādāts man trīs (3) darba dienu laikā, es vēlos dalīties, lai cilvēki zinātu, ko labs šis uzņēmums man darīja, un es arī vēlos, lai šie viltoti hackeri netiktu upurēti, lūdzu, es ieteiktu visiem izmēģināt šo uzņēmumu, ja vēlaties liecināt, kā es darīju, vārdi nevar izteikt, kā es jūtos tieši tagad laime ir pārņēmusi mani, jo es saņēmu šo karti mana dzīve mainās nauda nekad nav bijusi tālu no manis, es saņemu naudu jebkurā stundā jebkurā dienā pievienoties man, lai pateiktos PASAULES CĪBER TECH par labiem pakalpojumiem, ko tie sniedz man, varat sasniegt WORLD C YBER TECH un uzdodiet viņiem jautājumus par VIA šajā uzņēmuma e-pastā: machinehackers @ outlook. com

  AtbildētDzēst